Çağrı Merkezi: 0 850 840 52 48

Hakkımızda

luckygiyim.com perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Huzurlu ve Güvenli Alışveriş” ilkesiyle hareket eden luckygiyim.com , e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor.

luckygiyim.com olarak biz, müşterilerimizi partner olarak görmekte; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle tek taraflı değil karşılıklı olarak kazanmayı, firma ve müşterilerimizinde birlikte kazanmasını ilke edinmekteyiz.

Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş luckygiyim.com, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. luckygiyim.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu olarak gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

luckygiyim.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.